Prodejna čerpací techniky a instalatérského zboží  
Sig-Mat
Miloslav Albrecht
Ptácká 65/34
Mladá Boleslav

  mobil: 606 617 218
tel.: 326 722 005
sigmat@sigmat.cz
www.sigmat.cz
 

 
Úvodní stránkaFirmaSortimentDotazKontakt  
 

Velkoobchodní i maloobchodní prodej čerpadel

Od roku 1991 působí v Mladé Boleslavi první firma specializovaná na prodej čerpací techniky, která od roku 1992 působí jako soukromá firma Miloslava Albrechta pod ochranou značkou Sig-Mat.
V jejím sortimentu jsou spotřební čerpadla a vodárny, topenářská čerpadla, ale teké speciální čerpadla především pro průmysl. Prodává též fitinky, armatury pro průmysl, vodárenské a topenářské nádoby, hadice, filtry, termostaty, sanitární techniku, zahradní plastové rozstřikovače, vnitřní i venkovní plastové kanalizační rozvody, plastové rozvody pro vodu (PPR) a celou řadu dalšího zboží související s vodou.

Sortiment firmy dnes čítá téměř 3000 položek včetně nejrůznějších náhradních dílů, především pro čerpadla. Roční obrat firmy činí přibližně 10 miliónů Kč.

Firma je smluvním prodejcem hlavních domácích výrobců čerpadel, především ze skupiny SIGMA GROUP, ISH Olomouc a DAE Olomouc a významných zahraničních výrobců, především firem GRUNDFOS, WILO, GARDENA, BIRAL, KSB, LOWARA, EBARA, SLOVPUMP, CALPEDA POMPE, MARINA.

Vzhledem k vysoké specializaci nabídky dodává mladoboleslavská firma Sig-Mat své zboží odběratelům i z okolních okresů. Odborný personál prodejny je zárukou spokojenosti zákazníků z řad jednotlivců a firem.


Formátovat dokument pro TISK

   
2001 - 2008 © Sig-Mat - design by 3wD