Prodejna čerpací techniky a instalatérského zboží  
Sig-Mat
Miloslav Albrecht
Ptácká 65/34
Mladá Boleslav

  mobil: 606 617 218
tel.: 326 722 005
sigmat@sigmat.cz
www.sigmat.cz
 

 
Úvodní stránkaFirmaSortimentDotazKontakt  
 

Velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel

Od roku 1991 působíme v Mladé Boleslavi jako první firma v oblasti specializovaná na prodej čerpací techniky, která od roku 1992 působí jako soukromá firma Miloslava Albrechta pod ochranou značkou Sig-Mat.
V sortimentu máme spotřební čerpadla a vodárny, topenářská čerpadla, ale teké speciální čerpadla především pro průmysl. Prodáváme též fitinky, armatury pro průmysl, vodárenské a topenářské nádoby, hadice, zahradní rozstřikovače, filtry, termostaty, vnitřní i venkovní plastové kanalizační rozvody, plastové rozvody pro vodu (PPR, PE) a celou řadu dalšího zboží které souvisí s vodou.
Sortiment firmy dnes čítá přes 3000 položek včetně nejrůznějších náhradních dílů, především pro čerpadla.
Jsme smluvním prodejcem hlavních domácích výrobců čerpadel, především firem SIGMA,  Čerpací technika, KOPRO, NORIA, AlfaPumpy, Kovoplast a významných zahraničních výrobců, především firem GRUNDFOS, WILO, KSB, LOWARA, EBARA, SLOVPUMP, CALPEDA, DAB, FLUX, LUTZ, Pentax, UmbraPompe, Tellarini, ProMinent a dalších.

Vzhledem k vysoké specializaci nabídky dodáváme své zboží jak maloodběratelům, tak i firmám a podnikům v okrese, včetně těch největších. Odborný personál naší prodejny je zárukou spokojenosti zákazníků z řad jednotlivců a firem.
Formátovat dokument pro TISK

   
2001 - 2020 © Sig-Mat - design by 3wD